vezicule mici rosii la baza glandului penisului

Boli genitale masculine

Postata de andagreen cu 12 ani in urma.

buna ziua, as dori detalii despre o afectiune care se manifesta prin aparitia unor vezicule rosii mici asezate de-a lungul "crestei" glandului penisului. nu prezinta eruptie,si nici o alta manifestare. multumesc mult.

Raspunsuri (1)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

daca nu prezentati prurit, modificari ale veziculelor (spargerea lor, inflamarea lor, cresterea in dimensiuni) ar putea fi vorba doar de un aspect fiziologic.