Vena umflata

Boli genitale masculine

Postata de StratPetrisor cu 11 ani in urma.

Buna ziua.Vreu sa stiu daca imi poate raspunde cineva la o intrebar.Sunt pot sa zic stresat.De ceva timp a pe penis o vena foarte groasa.Stiu ca e normal sa am vene,dar ma sperie faptul ca e groasa,si din acea vena pornesc si altelea.Am aproape pe tot penisul.Sper sa nu fie ceva grav doamne fereste.

Raspunsuri (2)

Cimitir Eusebiu

acum 8 ani

Ai cancer.

Robert

acum 7 ani

Hei, am aceeași problema, cum ai rezolvat-o poți te rog sa-mi spui? Sunt foarte îngrijorat. ..