vechea problema cu "ata"

Boli genitale masculine

Postata de wt-r cu 11 ani in urma.

Buna ziua
Am avut un contact sexual cu actuala,a fost prima data cand nu am folosit prezervativ si presupun ca din cauza faptului ca este uun pic cam stramta pielea care acopera capul penisului inainte de decalotare a plesnit pur si simplu.Nu este asa zisa"ata" pt ca aia e inca atasata(si ma enerveaza la culme pt ca presupun ca din cauza ei am patit-o).Mentin o igiena corecta dar as dori un sfat de la Dvs.
Va multumesc.

Raspunsuri (3)

M.George

acum 11 ani

Aceasta se numeste fimoza si nu are sens sa invinuesti pe nimeni , problema e la tine si ar fi trebuit sa o rezolvi mai de mult sa poti avea o decalotare normala si usoara a penisului,

wt-r

acum 11 ani

daca erai un pic mai atent cand citeai iti dadeai seama ca nu acuz pe nimeni.oricum mc de sfat.presupun ca se poate rezolva la medic treaba asta.ai idee cam ce presupune interventia?

M.George

acum 11 ani

Scuze am crezut ca acuzi partenera de problema !!! Problema ta e minora si rezolvarea e la medic sau fortand tu decalotarea incet incet si cu timpul isi va da drumul, Orcum pentru o placere mai mare si usurarea penetrari penisului in vagin e bine sa se decaloteze mai usor,. Asa este conceput penisul sa se miste usor pielea pe el. Fisurile preputului se refac daca folosesti o crema cu propolis .
Succes