varicocel

Boli genitale masculine

Postata de iulian_86 cu 14 ani in urma.

Va rog sa imi indicati doctori specialisti (cu detalii de contact) in vederea operatiei de varicocel si ce costuri a comportat aceasta. Orice sfat si informatie este binevenita.
Va multunesc anticipat.

Raspunsuri (3)

mirela

acum 14 ani

Dr. IOAN COMAN-CLUJ-NAPOCA.CABINET DE UROLOGIE PE STR. TRAIAN NR.16 ,TEL.0264492374. MULTA SANATATE!!!!!!!!!!!

mirele

acum 14 ani

inca o data numarul de telefon (corect!)0264432374 scuze! ACESTA ESTE NR. CORECT.Numai cu programare !

gabi

acum 10 ani

sa stii ca se poate face si embolizare, si are mult mai putine riscuri si efecte secundare. doar ca trebuie sa cauti un radiolog interventionist, doar ei fac procedura. Incearca la dr Nechifor, la Bucuresti. nr asistentei lui este 0731.771.111, o sa iti zica tot ce te intereseaza. succes!