Vanataie pe scrot

Boli genitale masculine

Postata de RobertV cu 10 ani in urma.

Salutare. Am ajuns sa scriu aici deoarece sunt putin inmarmurit. Acum doua zile am observat ca o parte a scrotului este vanata. Ideea este ca aceasta vanataie a aparut din senin(fara ca eu sa ma fi lovit in acea zona). Precizez ca in mijloc aceasta vanataie prezinta roseata si prezinta si un mic nodul (unde este roseata) asemanator cu o acumulare de grasime. Imi poate spune si mie cineva despre ce este vorba? Este nevoie de un consult medical?

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul urolog pentru evaluare si recomandari specifice.

RobertV

acum 10 ani

Astazi am mers la medicul urolog pentru un consult. Cauza: spargerea unui vas de sange in urma unui act sexual mai agresiv. Recomandare: repaus sexual 7 zile.