va rog raspundetimi si mie

Boli genitale masculine

Postata de bobby cu 14 ani in urma.

cred ca am sculament din cate am citit de pe net la simptome. am scurgeri alb-galbui , iar cand vine vorba de sex nu prea mai am putere. ce sa fac nu prea vreau sa merg la medicul de familie. va multumesc

Raspunsuri (2)

Maria

acum 14 ani

Sa inteleg ca-ti este jena de medicul de familie? Te inteleg...te sfatuiesc sa mergi la un medic dermatolog boli venerice sa platesti consultatia pt a nu fi nevoie sa prezinti trimitere,sa faci investigatii sau mai simplu te duci la un laborator de analize particular si sa faci la cerere analiza de singe specifica blenoragiei.
Ai grija pe viitor ce faci si cu cine umbli...multa sanatate.

Maria C

acum 14 ani

Poti citi acest articol.//sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/gonoreea-sau-blenoragia_1037

Daca ai aceste simtome, este indicat cat mai repede sa te prezinti la medic, lasand la o partea toate inhibitiile si jena.

Nu poti continua sa stai asa, va fi mai rau.