va rog frumos

Boli genitale masculine

Postata de damy772 cu 10 ani in urma.

buna dimineata!aseara m-am epilat cu o crema depiltoare de la farmec si la baza penisului,putin pe penis si in jurul scrotului s.a innrosit pielea,au aparut mici dungulite mai rosii,ma ustura si imi este frica sa nu fie ceva grav!mentionez ca locuiesc in italia si la un doctor nu pot merge aici!va rog sa imi dati un sfat ce ar trebui sa fac sau ce tratament pot urma pt a evita o infectie sau pt a se inchide rana!?este prima data cand ma epilez cu crema si nu stiu daca este normala reactia!va multumesc frumos si astept respunsul dvs!!

Raspunsuri (1)

antoneta142936

acum 10 ani

Nu dispera trece. daca ai da cu alifie de galbenele, daca nu cu ceai de musetel. Si albus de ou batut ar putea sa te ajute. In 2-3 zile treece