va rog frumos sfatuiti-ma sau ziceti-mi ce as putea sa am

Boli genitale masculine

Postata de EuMarius cu 9 ani in urma.

Am 17 ani si acu in urma cu cateva luni am inceput sa amsenzati de usturime sau arsura si mancarimi la capu penisului si am avut senzatia de arsura si la urinare si acum mai am momente cand ma mananca ,ustura (arsuri) , imi apare pe capu penisului si o substanta albicioasa ca branza si cand ma spal sau ma ating de ceva cand penisu este decalotat simt ca ma jenea si uneori dupa ce ejaculez am senzatia ca imi vine sa urinez mereu chiar daca nu urinez .
Ce as putea sa am ? Candidoza , infectie urinara sau ce boala as putea sa am si la ce doctor ar trebui sa ma duc de ce specialitate ? Va rog sa imi raspundeti !

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 9 ani

Posibil sa fie mai multe, de la boli sexuale pana la infectii urinare sau nisip, care acesta ustura cand se elimina.Dute la urolog si o sa-ti faca investigatii ca sa afle problema si cauza.Stai linistit, nu e nimic grav, candidoza se si vede pe gland daca este vorba de asa ceva, dar tu zici ca nu se vede.Mergi la medic si o sa fie bine.