Va rog ajutati ma?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11607483444 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, de cateva luni, circa 8-9 am dureri in zona prostatei, urinez des, am jetul urinar slab, cateodata usturimi si in ultima luna mi a aparut si un hemoroid si au inceput si niste dureri de stomac. De tromboza hemoroidala m am tratat, dar durerea de stomac persista. Ce pot sa fac? Mentionez ca acum cca un an am avut relatii sexuale neprotejate cu mai multe fete, iar la un moment dat am avut acolo jos precum niste pete rosiatice, care au trecut si reaparut pana au trecut de tot. Am facut cateva analize, (ecografie abdominala dar fara prostata) si la rinichi nu am nimic, am facut si un mictional la spusele urologului insa acesta a iesit normal. Ce pot face, am dureri mari in zona spatelui si prostatei, simt nevoia imediata de a urina si cu cat ma abtin(de exemplu daca nu sunt in apropierea unei bai) cu atat mai rau. Urinez foarte foarte des... Ce este de facut, ce mi recomandati.. Va multumesc?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/prostata-si-problemele-ei_615