Va rog ajutati-ma ca sunt disperat

Boli genitale masculine

Postata de inger cu 11 ani in urma.

De citeva zile am probleme in legatura cu activitatea sexuala, dupa preludiu ma excitit normal dar dupa penetrare imediat penisul se inmoaie apoi indiferent ce fac nu mai pot sa intru in erectiectie Va implor sa imi spune care e cauza si ce trebuie sa fac Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

Doctoru

acum 11 ani

Salut. Sfatul meu este sa te relaxezi. S-ar putea sa fie pe baza psihologica toata treaba asta. Adreseaza-te unui urolog/androlog si apoi daca nu e ceva fizic atunci adreseaza-te unui psihosexolog. Bafta. Respect.

inger

acum 11 ani

Multumesc din suflet cu mult respect D-zeu sa va binecuvinteze

razvan

acum 10 ani

Buna seara! Probleme de erectie am avut si inca mai am. Am incercat multe remedii si nimic nu a avut rezultat permanent sau chiar deloc. Important e sa nu stresat si doar cu gandul acolo. Un supliment din plante as recomanda, care la mine vad ca functioneaza cat de cat, il iau doar de 2 saptamani insa.. De pe Internet sunt mai multe informatii daca cautati c***a.info