Usturimi si mancarimi

Boli genitale masculine

Postata de SupraDoza Love cu 11 ani in urma.

De vreo 2 zile ma mananca si atunci cand ma scarpin ma ustura varful,sau cum se zice...sincer numai stiu ce sa fac,m''am dat cu crema dove dar nu cred ca e o idee atat de buna.In rest nu am nimic altceva,nu am dureri nu am nimic.Va rog dati''mi un raspuns cat mai urgent.Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Sebastian

acum 7 ani

Buna ziua am mancariri nu prea tare asa mai rar si putin ma pisca asa alinator numa cand ma trece sa fac treaba mica putin ma pisca mai tare datimi un rezultat va multumesc ?