usturimi si crapaturi

Boli genitale masculine

Postata de cmj cu 12 ani in urma.

buna ziua. de vreo 2 luni mi-au aparut niste mici crapaturi pe pielea care acopera capul penisului am crezut ca dispar dar s-au agravat si pielea a devenit dura nu mai este elastica si imi provoaca dureri si usturimi cand am erectie precizez ca nu am avut relati sexuale neprotejate.ce poate sa fie si care ar fi remediul

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Mergeti la un medic dermatolog pt diagnotic corect si tratament.

ion

acum 11 ani

si eu am Diabet si probleme mari cu preputul mi se crapa si am luat Dermovate crema cat mam dat a fost mai bine dar cum nu mai mam dat iar a aparutvaceiasi problema..ce crema miar fi mai potrivita..Astept rsp.Multumesc