usturimi la urinare

Boli genitale masculine

Postata de CRISTIAN5 cu 13 ani in urma.

am usturimi la urinare foarte dureroase

Raspunsuri (6)

Iuli

acum 13 ani

Consultati un urolog cat de curand. Este fie o infectie urinara, fie o BTS.

didy_systyle

acum 13 ani

da asta ar fi cel mai bun sfat ,sau fa-ti un examen de urina in urma caruia iti poti da seama cu certitudine daca e infectie urinara,iti spun din propria experienta ca sfatul meu este sa ceri si o urocultura la examenul de urina ,in caz de infectie sa sti exact ce bacterie cauzeaza infectia si ce antibiotic este cel mai indicat

CRISTIAN5

acum 13 ani

nu ar avea de unde ,dupa cate stiu eu o BTS...si am aceste dureri de cel putin un an si acum au devenit mai accentuate si ma deranjeaza si la ejaculare .....va multumesc ptr. raspuns.......

Iuli

acum 13 ani

Ati avut numai contacte protejate inca de la inceputul vietii sexuale? Ati facut de curand dvs si partenera toate analizele BTS? Daca nu atunci poate Fi o BTS. Consultati cat maii repede medicul.

didy_systyle

acum 13 ani

atunci consulta un medic cat de repede... incearca si examenul urinar ca sa excluzi posibilitatea aceasta.

cornel

acum 10 ani

Asa sunt si eu,am fost la urolog mia dat tratament dar degeaba. am facut si analize de urină. si a iesti negativ ,am usturimi la ejaculare si cand urinez :((