Usturimi+durere penis+aspect urat

Boli genitale masculine

Postata de Shreks cu 13 ani in urma.

Buna ziua.Am si eu o problema.Acum 6 sapt am avut un contact sexual neprotejat. La vreo 4 sapt mi-au aparaut niste pete micute in zona penisului fara a provoca mancarimi sau alte chestii.Am crezut k am capatat o ciuperca frumoasa si ac***a prin casa un tub de canesten am aplicat pe zona respectiva.

La 2 zile zona pe care am aplicat unguentul s0a facut rosie, am usturimi si dureri atunci cand ejaculez si ,in ciuda faptului k tin un regim igienic riguros, pesinus are un aspect "branzit" (imi cer scuze pt. exprimare).
Un sfat?

Raspunsuri (5)

moniqmoon

acum 13 ani

mergi la un medic...cat mai repede posibil!...din ceea ce spui pare o boala venerica...nu mai astepta sfatul meu e sa contactezi cat mai repede un medic!

andu

acum 13 ani

Genial! Da'' prezervativul ce avea?

Shreks

acum 13 ani

apreciez raspunsurile "geniale". Se mai intampla omule sa te lasi dus de val.Nu e o chestie desteapta da se mai intampla.Nu toti sunt perfecti k tine.

andu

acum 13 ani

e bine sa te lasi dus de val. dar numai cu prezervativ la tine. altfel vezi ce ti s eintampla.

Hurdy

acum 13 ani

andu esti mai prost ca noaptea.... bai omuletz... dar tu o faci tot protejat sau cum? :))