usturime si singerare

Boli genitale masculine

Postata de Mihaela73293540 cu 13 ani in urma.

buna ziua,am 33 de ani,iar in urma cu o luna de zile in timpul actului sexsual,am simtit cum mi se rupe pielita de pe partea inf.a capului penisului,am inceput sa sangerez si sa am o durere insuportabila(in termeni pop**ari ata penisului).Mergand la baie am constatat ca intradevar acea pielita s-a rupt.Dupa aceea cateva zile am avut o usturime cand ajungea urina acolo,dar si apa cand ma spalam.In urma cu 2 zile aceeasi chestie s-a intamplat.Ce ma sfatuiti sa fac?Multumesc anticipat si astept un raspuns de la dumneavoastra!

Raspunsuri (4)

silvia

acum 13 ani

Mergi la dermatologie si/sau la urologie. Sanatate!!

Iuli

acum 13 ani

Ar merge un pic de Oximed spray sau Baneocin. Daca nu se diminueaza durerea in cateva zile, consultati medicul.

Csara

acum 13 ani

O fi fost vorba despre o... dezvirginare? Mergi la medicul dermatolog pentru consultatie. Daca nu sunt alte simptome, nu cred ca e vorba despre vreo boala...

NuPublicNume

acum 9 ani

Sal , am 24 ani ... Mi am inceput viata sexuala de la 17 ani , abia acuma a inceput sa se rupa putin cate putin ata de vreo 2 saptamani si ma doareee de inebunesc ... Inafara de operatie nu exista alta varianta ?