usturime penis

Boli genitale masculine

Postata de mms68 cu 14 ani in urma.

Am o usoara usturime pe glandul penisului, ce tratament sa urmez?

Raspunsuri (2)

Bacu Crina

acum 14 ani

Exista foarte multe boli care au acesti simptom. Recomandabil ar fi sa mergeti la medicul urolog pentru consult si investigatii sau directionari catre alta specialitate medicala (daca este cazul).

mms68

acum 14 ani

Dar totusi pt. o usoara iritatie sau usturime ce pot sa iau, sa nu mai merg la medic??