Usturime la urinare si ejaculare

Boli genitale masculine

Postata de MembruMobileApp1490768598 cu 7 ani in urma.

Salut comunitate, acum o saptamana am avut un contact sexual cu o femeie (protejat) anal si oral, si din urmatoarea zii a aparut usturimea la urinare si ejaculare. Ceva sfaturi? E ceva grav?

Raspunsuri (2)

MembruMobileApp1490768598

acum 7 ani

Up. Nimeni?

MembruMobileApp1508422415

acum 6 ani

Salut . Cum stai? Ai rezolvat ceva. Am si eu usturime lenis fara scurgere de 4 luni tot dupa un oral. Am facut toate analizele si sunt ok doar ca am usturimea. Daca mai esti te rog raspunde