Usturime in timpul ejacularii

Boli genitale masculine

Postata de crisss5 cu 13 ani in urma.

De ceva timp (cam o luna) am inceput sa simt usturime in timpul fiecarei ejaculari (in interiorul penisului mai la baza). Am facut acum 2 luni un ecograf la testicole deoarece mi se parea ca stangul e mai umflat decat de obicei. Domnul doctor mia spus ca parca ar fii un inceput de varicocel dar pana la urma mia zis ca totul e ok sa nu-mi fac probleme.

As ruga un sfat al unui doctor?

Raspunsuri (2)

ina

acum 13 ani

Poate fi vorba de o boala cu transmitere sexuala, ai avut in ultimele luni contact cu persoane ''necunoscute''?

crisss5

acum 13 ani

Asa ceva este exclus. Nu am avut contact cu alte persoane.