usturime dupa ejaculare

Boli genitale masculine

Postata de adipop cu 9 ani in urma.

la vreo 10 min dupa ejaculare ma ustura penisul si ma scapa la pipi foarte des desi nu pot face numa un strop si dupa 20 min imi trece. oare dc? este cv tratament, problema asta o am mai des dak am consumat alcool fie si o bere, dar cateodata si cand nu,

Raspunsuri (4)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Este recomandat sa efectuati un sumar de urina si sa consultati medicul urolog pentru evaluare ( posibil sa fie vorba de inflamatia prostatei).

cristi

acum 9 ani

eu sufar de prostatita. La mine simptomele apareau in perioada noptii. nici nu puteam dormi de usturime..
de 2 luni folosesc asea, prostate perform si zeolit dhq. Au mai trecut din simptome si e mult mai bine in prezent..

mergi si la un medic urolog..

adipop

acum 9 ani

aha. o sa mare ca problema ast o am de vreo 6-7 ani si mi-a fost rusine sa marg

adipop

acum 9 ani

merg*