urologie

Boli genitale masculine

Postata de FLORIAN3111594 cu 15 ani in urma.

am si eu o problema...de ceva timp, sperma kare o ejaculez are o culoare galben-inchis...ma tem sa nu am o infectie...si in plus mi-au aparut niste pete rosii sub "palaria"penisului care ma ustura..va rog frumo9s sa ma ajutati si pe mine, daca se poate.. multumesc din tot sufletul

Raspunsuri (2)

acum 15 ani

Buna,
Cred ca aceste simptome ar trebui sa te alarmeze si sa te convinga sa te adresezi unui medic pentru un consult in persoana.
Gandeste-te si la siguranta celei cu care intretii relatii sexuale; poate fi vorba despre o boala venerica sau despre o simpla infectie; dar pentru a primi un diagnostic si o schema de tratament, trebuie sa te adresezi unui medic.
Numai bine!

simona312112347

acum 15 ani

Mergi la un medic dermatolog, poate fi o candidoza sau ceva mai complicat. Pana nu vedem medicul clar despre ce este vorba e mai dificil sa se ofere tratamentul corect. Si poate fi cazul sa faci si o spermocultura sa faci tratament tintit daca se descopera vreo infectie.