Urinez f des cînd e frig,aproape mă scap?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11606845469 cu 3 ani in urma.

Am prostata mărita, medicul mi,a prescris somnic,noaptea urinez de 3,4 ori dar ziua fără număr si fff urgent,ce să fac că nu mai pot ieși din casă?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Afectiunile-prostatei/prostata-marita-sau-adenomul-de-prostata_15984