urgenta

Boli genitale masculine

Postata de vyo_lupascu cu 14 ani in urma.

scurgerea unui lichid galbui din abundenta,insotit de usturime la urinare la baieti ce inseamna?va rog frumos

Raspunsuri (2)

Dr. Interne

acum 14 ani

Infectie uretrala! Prostatita! Infectie urinara! Este necesar sa faceti examen secretie uretrala, sumar de urina si urocultura. Consultati medicul urolog pentru stabilirea unui diagnostic, in special pentru excluderea/confirmarea unei boli cu transmitere sexuala. In acest caz trebuie tratati ambii parteneri.

vyo_lupascu

acum 14 ani

va multumesc nespus de mult...chiar maine dimineata o sa ma duc la un medic urolog.sper sa fie ok.