Unde Trebuie Sa Ma Duc Sa Rezolv Problema?Sunt Si Timid Un Pic?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator21610447681 cu 3 ani in urma.

in zona penisului si pe penis am cateva bubite ca si negi de culoare rosie.
dar am impresia ca se multiplica repede.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958