Un sfat?...Tratament?

Boli genitale masculine

Postata de 71 cu 11 ani in urma.

Pete rosii nedureroase, pe capul penisului. Nici o alta manifestare. Doar exista. Si nu dispar. Am fost la doctori,am primit unguente...Mi s-a spus ca NU e o boala primita pe cale sexuala ci mai degraba o ciuperca. Dar nimic nu ajuta sa dispara!...Un sfat?...o experiena asemanaoare,poate?...Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (2)

Doru Mihale

acum 11 ani

Foloseste tratamentul cu Candy Clear 5. Aceleasi pete + senzatie de mancarime am avut si eu.

acum 11 ani

Multumesc. Sper sa functioneze. Am observat ca sunt multe persoane care-l recomanda.