un cos pe testicul

Boli genitale masculine

Postata de horatiu10 cu 13 ani in urma.

mia aparut ca un cos pe testiculul drept si nu pot nici sa il storc este de marimea unu bob de mazare cum as putea scapa de el? sau ce este? de cand mia aparut ejaculez mai greu va rog datimi un raspuns ce este si cum se trateaza

Raspunsuri (16)

Iuli

acum 13 ani

Poate fi un nodul, caz in care trebuie sa ajungi urgent la medic. De fapt orice ar fi tot trebuie sa ajungi la medic, prin net tu iti poate nimeni spune ce e si cum sa te tratezi.

horatiu10

acum 13 ani

multumesc de raspuns eu voiam sa stiu daca cineva a mai avut asemenea caz si poate stie cum si de ce a aaprut

ET

acum 13 ani

Un testicol pe cos! Pot apare iritatii, nu e cazul sa va inflamati.

Gigi

acum 13 ani

Pune o poza sa vedem si noi.

Ella

acum 13 ani

Si prietenul meu a avut ceva asemanator.
Doctorii au fost nevoiti sa-i extirpe un testicul.

Ion22

acum 13 ani

Da, asa e. Am patit-o si eu :( . Du-te la doctor pana nu e prea tarziu.

Marcel

acum 13 ani

Calmati-va oameni buni! In cel mai rau caz se usuca si cade.

Tudose

acum 13 ani

Mie de la un cos d-asta mi s-au invinetit ambele testicole si o luna de zile am avut o scurgere albicioasa si ma ustura rau cand faceam pipi.

Am urmat un tratament si am scapat cu bine, insa am ramas cu niste pete albe pe ambele testicole, pe care nu creste nici parul.

Many

acum 13 ani

Cei care spuneti ca ati fost la doctor legat de aceasta problema spuneti-ne si noua cum se numesc acele "cosuri"

HAHA

acum 11 ani

Iti mai creste unul ma :))

Mircea

acum 11 ani

"HAHA" Du-te ba dreacu'' cu glumele tale proaste =]]

mos craciun

acum 10 ani

stai ba linistit ca daca ramai fara testicul si nu mai produci sperma...vei folosi degetul si saliva pe posy de sperma :))))))))))))))

cristian

acum 8 ani

salut horatiu cum ai rezolvat problema pana la urma? sunt curios si eu am aceias problema

szilard

acum 8 ani

buna mia aparut o bubita intre picior si testicul are mai multe varfuri albe si de doua zile este umed apos ..cine ma poate ajuta

Utilizator11526747344

acum 5 ani

Și eu am unu și tot lafel nu știu ce sa fac

Utilizator11635674396

acum 2 ani

Când faci baie cine apa calda pe el și dacă nu funcționează dai cu betadina osa funcționeze