Umflatura

Boli genitale masculine

Postata de robertrobert9 cu 9 ani in urma.

Mi-a aparut pe pielea penisului o umflatura,care nu ma doare decat daca o apas foarte tare.Sunt speriat deoarece am incercat sa o storc,si chiar a iesit un lichid incolor,dar partea de deasupra a ramas o zona rosie.Ce poate fi?

Raspunsuri (2)

FreeStyle11

acum 9 ani

Si nu te-a durut? Dai cu o crema speciala pt zona genitala, gasesti in farmacii, daca nu trece nici asa mergi la medic.Si data viitoare numai stoarce nimic nicaieri, unele se pot agrava asa.

George

acum 2 ani

Mea esit ceva ciudat pe penis o umflatura care-i în interior e ceva grav