umflatura

Boli genitale masculine

Postata de flafy cu 11 ani in urma.

am o umflatura pe penis de forma unei vene dar mult mai mari are acceasi culoare ca si pielea dar atunci cand este erect este mai mare ce sa fac sa scap de umflatura

Raspunsuri (7)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este recomandat sa consultati medicul urolog.

flafy

acum 11 ani

acuma stiu ca ar trebui sa ma duc ca nus prost eu am pus intrebarea sa primesc ceva tratament orice ca de mers la urolog mie cam rusine

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Nici-un medic ( in mod normal) nu va indica tratament fara a consulta in prealabil. Descrierea dumneavostra nu este suficienta.

flafy

acum 11 ani

ce detali sa mai dau?

flafy

acum 11 ani

o poza

flafy

acum 11 ani

am 14

flafy

acum 11 ani

ani