Umflatura sub testiculul stang

Boli genitale masculine

Postata de AdrianU123 cu 10 ani in urma.

Am 14 ani si vara asta am fost operat de orhita(operatia a descurs cu succes)dar de vineri seara a inceput sa ma doara testiculul stang si la pipaire am simtit in partea de jos a testiculului o parte mai umflata si tare si ma doare la atingere,drerea nu este insuportabila si ma jeneaza cand merg.Ce poate fi si e nevoie de interventie chirurgicala imediata?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa consultati medicul pediatru ( urolog) pentru evaluare si recomandari specifice. Doar dupa descrierea dumneavostra este destul de greu de a specifica diagnosticul si tratamentul.