Umflatura neobisnuita a testiculului

Boli genitale masculine

Postata de Gargoyle cu 12 ani in urma.

Am 17 ani..cand eram mai mic(acu vreo 2 ani) nu prea am acordat atentie unei umflaturi din zona testiculului stang..in primul rand ca este mai mare decat dreptul si la palpare se simte ceva diferit..daca testicului drept(cel normal) este neted la palpare,cel stang are un fel de denivelari iar la lumina se vede cu o tenta spre violet.Ma voi duce la medic insa as fi avut nevoie de o parere.Multumesc

Raspunsuri (2)

vase

acum 12 ani

tu credca trebuesti operat fugi la medik nui asa grava operatiea

gelu

acum 12 ani

aceeasi problema am si eu...ai fost la medic ce ti-a zis???