Umflatura in zona penisului si a inelului capului

Boli genitale masculine

Postata de geogeo17. cu 11 ani in urma.

Buna seara! In aceasta dimineata am observat ca la baza penisului in partea stanga mi-a aparut o mica umflatura ce este si dureroasa.Tot o data sub inelul ce inconjoara capul penisului pe aceeasi parte stanga, pielea este si ea umflata. Poate fi vorba de incrucisarea nervurilor ce nu mai permit circularea sangelui sau altele pot fi cauzele?Va multumesc

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati medicul urolog pentru a detine un diagnostic corect si a beneficia de tratament/recomandari adecvate.

geogeo17.

acum 11 ani

Va multumesc,