Tratament vindecare/stopare evolutie

Boli genitale masculine

Postata de membru226945 cu 10 ani in urma.

Buna ziua, Am fost diagnosticat cu "Induratie plastica penis" (boala PYRONIE), in stadiu incipient! Va rog daca se poate recomandari (medici curanti, tratamente etc.). Nu conteaza in ce oras al tarii trebuie sa merg pentru asta, important e sa obtin rezultatele promise!
Multumesc,

Raspunsuri (3)

buna

acum 10 ani

Ai penisul curbat si dureri sau numai penisul curbat ?

membru226945

acum 10 ani

Am penisul curbat spre dreapta dar nu am dureri de nici un fel.
Va multumesc pentru amabilitate si astept in continuare sfaturile dumneavoastra.
Va doresc o zi minunata!

membru226945

acum 10 ani

Penisul este curbat spre dreapta dar nu am dureri de nici un fel!
Va multumesc de amabilitate si astept in continuare sfatul dumneavoastra.
Va doresc o zi frumoasa!