transpiratia urat mirositoare

Boli genitale masculine

Postata de Andrei25125574 cu 13 ani in urma.

Buna ziua!AM o mare problema , acum 3 ani am fost opreata la sanul drept de un nodul.La o luna dupa operatie am fost la endocrinolog la o ecografie si mi s-a spus ca este la fel in acelasi loc , dupa mai multe ecografii , la mai multi medici s-a ajuns la concluzia ca este un lipom de grasime.Esta inca acolo , problema mea este ca dupa operatie , cand transpir la subrat la cel stang nu miros a nimic , in schimb la dreptul miros groaznic.Am incercat tot felul de deodorante , de sapunuri , ma spal in fiecare dimineata si seara si degeaba , la o ora dupa ce m-am spalat si m-am dat cu deodorant miros de parca nu m-as fi spalat de o saptamana.Sper sa primesc un raspuns.Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Hai sa fim civilizati

acum 13 ani

De ce ai ales sectiunea BOLI GENITALE MASCULINE pentru intrebarea ta???

Andrei25125574

acum 13 ani

Din gresala . cand am observat a fost prea tarziu