testicule

Boli genitale masculine

Postata de cu 14 ani in urma.

am si eu o problema in zona testiculelor mai precis in zona testicului drept simt ca este ceva in plus fata de cel stang si nu stiu ce este .unde as putea sa ma duc sa fac un control pentru a vedea ce este

Raspunsuri (3)

elena

acum 14 ani

Barbatii care au probleme in zonele intime trebuie sa mearga la dermatologie.Poate ai varicocel. Nu amana, problemele tb rezolvate la timp.Sanatate!!!

teddy_84

acum 14 ani

barbatii care au probleme intime trebuie sa mearga la urologie.......elena

dan

acum 14 ani

Am avut si eu acum cativa ani, si s-a rezolvat cu niste simple medicamente.( de la doctorul urolog )