testicul

Boli genitale masculine

Postata de patryk74 cu 10 ani in urma.

buna de o zi am o durere usoara la tsticulu sting si e mai unflat ca dreptuare in partea de jos o mica unflaturade marimea unei boabe de fasole si doare la palpare ce ar putea sa fie are cineva un sfat mersi.

Raspunsuri (1)

FreeStyle11

acum 10 ani

Poate fi ceva la piele nu la testicul in sine.Poate fi un furuncul sau altceva asemanator.Mai bine te-ai duce la dermatolog sa te vada, daca zice ca nu e la piele si poate fi la testicul, te duci la urolog.Nu trebuie sa stai mult timp asa, dute cat mai repede, poate eviti niste complicatii, mai ales ca e o zona sensibila.