Testicul drept marit

Boli genitale masculine

Postata de Engill cu 12 ani in urma.

Buna!
Am nevoie de sfatul cuiva
Testiculul drept m-i s-a marit cam mult si la atingere ma doare.
Nu stiu ce e de facut.Cineva care a avut aceeasi problema si a rezolvat-o?
Mentionez ca nu am ridicat greutati mari,ci am primit o lovitura.e o stare urata si vreau un sfat sau ajutor de orice fel.va rog cat mai repede sa-mi trimite-ti un email la :[email protected]
sau sa postati cat mai repede un raspuns sau un apel

Raspunsuri (4)

Buna

acum 12 ani

Mergi la o farmacie homeopata si cumpara remediul homeopat Arnica CH30.
Sugi cate o granula de 3-4 ori pe zi si se va desumfla si va trece (nu se inghit ci se sug!). Daca mai ai nevoie de un remediu ulterior sau asta nu ajuta, postezi din nou aici. Un tub costa 6 lei. Cum trece incetezi sa mai iei granulele. Eviti cafeaua si cofeina in acest timp.

Engill

acum 12 ani

Eu am doar 17 ani!:((((
si p***aa asta ma afecteaza enorm pe multe planuri :((
dar ai incercat asta?esti sigur de remediu?
:o3

Engill

acum 12 ani

Scuze,am uitat sa mentionez ca sub scrot,am ca un fel de biluta.nu stiu ce si de la ce provine,dar aia ma doare ca naiba.ai\\ati putea sa-mi sp mai exact ce inseamna sau daca tre operatie?:-ss

eu

acum 11 ani

mie mi-a iesit la inceputul o basica ceva ca un cos si cand apas pe ea iese ceva rosu si ma doare am incercat sa storc dar nimic sa umlfat putin mai rau si cand am dat la p***a mia iesit pe cap sange dar nus dc