testicol cu probleme

Boli genitale masculine

Postata de ionutsu cu 10 ani in urma.

Buna!
Am o mica mare problema cred, de ceva vreme adica de un an si ceva cred poate si mai bine am un testicol foarte unflat, ceva de genu ca si cum ar fi umplut cu aer mai exact dreptul doar ca nu e aer e un fel de carne sau nus tiu exact eu cum sa va explic si cand strangi de ea urca ceva mai susudar apoi coboara nu am nici o durere mi sa mai intamplat sa ma doar din cauza efortului excesiv foarte tare abdomenul dar daca strangeam de el imi trecea, si scoate si niste zgomote ciudate ca si cum ti-ar chiorai matele scuzati expresia va rog sa imi spuneti ce ar putea fii in neregula si ce as putea face in privinta asta....?

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este indicat sa consultati medicul urolog pentru evaluare ( ar putea fi hidrocel).