Suspect de Sculament?

Boli genitale masculine

Postata de krum cu 9 ani in urma.

Buna dimineata !

Acum 4 zile cand am fost la baie, dimineata, am constat ca ma ustura penisul, atat de tare incat imi venea sa plang. Nu am dat prea multa atentie si nu ma intrebati de ce. A doua zi am observat cu penisul, usor inflamat la cap, secreta din abundenta o subtanta alb - verzuie. Mai tarziu, in acceasi zi, penisul a inceput sa creeze un mic discomfort care mai apoi s-a transformat intr-o durere groaznica, mai ales atunci cand era in erectie. Noaptea pot dormii o ora, maxim 2 pana cand penisul intra in erectie, si asta doar pe spate. Dupa aceea , noapte alba, pur si simplu nu pot sta in pat, trebuie sa ma plimb sau sa stau pe scaun.

Tin sa mentionez ca ma doare si abdomenul interior in ambele parti cand apas.

Pe scurt, secretie alb verzuie, usturime la urinat, durere masiva.

Astazi, am fost la farmacie iar medicul mi-a recomandat sa iau Ciprinol 500 mg 1/12h (nu sunt alergic).

De ce boala sunt suspect? Este grav? Sa continui tratamentul cu Ciprinol?

Raspunsuri (2)

Utilizator11542166155

acum 5 ani

Aceleași sintome le am și eu acum . Poți sa INI răspunzi te rog ce ai făcut tu ce ai avut și dacă ți-a trecut ? Eu sint și in alta țara acum și e cam greu cu medicii . Mulțumesc

Utilizator11615553202

acum 3 ani

Buna ziua si acuma cum sunteti bine sau tot asa ..întreb si eu ca vreau sa stiu ce tratament sa iau ca este o gusturile gravă am luat un tratament si mai rau îmi face..10 zile am luat