Sunt operat de varicocela ?

Boli genitale masculine

Postata de Burlacu Petru cu un an in urma.

Buna ziua am fost operat de varicocel la testicolul stâng în iulie pe 23 nustiu dece testicolul stâng e mai mare ca cel drept și mai am niste mici dureri acceptabile și chistul la cel operat la stânga de varicocel e puțin cam mare și nu prea mă doare vreau un sfat va mulțumesc mult ....

Raspunsuri (1)

Asd

acum 11 luni

Salut, te-ai operat de varicocel ca nu mai aveai erectie/libidou scazut sau?

Am varicocel, nu ma doare dar in schimb am erectie foarte scazuta si libidou la fel.. curios este ca, varicocelul il am de mai mult timp, eu l-am descoperit pe la 18-19 ani, acum am 25. Si pana pe la 24 de ani, am avut o super erectie si libidou foarte ridicat. Problema a aparut in ultimul an.

Mersi