sufar de ejaculare precoce sau e normal?

Boli genitale masculine

Postata de baraka cu 12 ani in urma.

Am 19 ani, sunt virgin, ma masturbez de la 13 ani. Acum cind ma masturbez (in ritm normal, nici repede nici incet) tin 30 sec-1 min-2 min.Sufar de ejaculare precoce? sau e normal?

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 12 ani

Te rog citeste ce ti-am scris la cealalta intrebare.

Serj

acum 12 ani

Buna ziua..Care e metoda de masajuit testiculele?

marcus31711

acum 10 ani

Pastile ejaculare precoce –http://track.c***a.ro/product/c***a/?uid=2484&sid=643&pid=119&bid=adc***aec

virginica

acum 12 ani

p***agiule!

love3

acum 12 ani

Da suferi de ejac. precoce.Asta din cauza masturbarii repetatei,in plus daca continui asa,vei avea si alte probleme,cum ar fi prostatita sau cancerul de prostata,datorat pierderii excesive de zinc odata cu fiecare masturbare.Asadar te-as ruga sa te mai gandesti daca e bine sau nu sa continui asa.