simt nevoia sa urinez mereu !! lamuriti-ma va rog

Boli genitale masculine

Postata de Bogdanel34 cu 8 ani in urma.

Buna ziua de la o perioada simt nevoia sa urinez mereu adica ma duc acum la baie si peste 5 sec sau un minut iara simt nevoia sa ma duc . am fost la medicu de familie si mi-a dat nospa si cu niste supozitoare le-am luat mai ma lasase si acum iara ma luat ... Senzatia sa urinez mereu .. Si acum simt ca urina se strange in gland in loc sa se stranga in vezica urinara ... Ce as putea sa am ? Si ce sa fac va rog zice-timi? As putea avea probleme cu vezica urinara? (Am 18 ani)

Raspunsuri (1)

antoneta142936

acum 8 ani

Cauta la farmacie Neoxazol sau medicamentul care-l inlocuieste. Dupa cateva pastile problemele se rezolva. Nu e nimic grav, mai mult neplacut