sex neprotejat

Boli genitale masculine

Postata de adriana-luminita1 cu 10 ani in urma.

de 10 zile am o usturime si o mancarine,dupa ce urinez,si usturimea persista .pe penis,am luat 5 zile doxiciclina de 100mg si m-am dat cu lomexin crema si nici o schimbare,ce imi recomanda-ti,va rog,multumesc

Raspunsuri (3)

adriana-luminita1

acum 10 ani

doresc sa primesc raspunsul numai pe adresa de email

adriana-luminita1

acum 10 ani

astept raspunsul dvs numai pe adresa de email-nu postata daca se poate ,multumesc!

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Este recomandat sa efectuati un sumar de urina. Daca acesta este normal ( adica se exclude infectia urinara), este indicat sa consultati un dermatolog pentru examenul secretiei uretrale.