senzatie de arsura si urinare dupa ejaculare

Boli genitale masculine

Postata de ALXB cu 10 ani in urma.

Buna ziua , de cele mai multe ori dupa ce ejaculez ..la aproximativ 2-3 minute dupa am o senzatie de arsura puternica la preput si o senzatie de urinare ...merg la baie dar fac doar 2 stropi .aceasta senzatie dureaza cca 20-30 minute dupa care dispare . precizez ca aceasta senzatie apare cel mai des cand beau bere . va multumesc anticipat !

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Poate fi o uretrita la mijloc. Pentru excludere, este indicat sa efectuati un sumar de urina si un examen al secretiei uretrale.