semi durere la urinat

Boli genitale masculine

Postata de LENOI cu 13 ani in urma.

SEMI USTURIME LA URINAT (PE CANAL)SI UN USOR LICHID INCOLOR,IAR DUPA O ZI PE ALTA PUTIN MUCUS IN VARF.

Raspunsuri (5)

Sheila

acum 13 ani

Cred ca ai umblat cu cine nu trebuie si te-ai procopsit cu o BTS

lenoi

acum 13 ani

Vreau raspuns de la un medic !!!!!

anitza

acum 13 ani

s-ar putea sa ai o infectie in urina deci cel mai bine e sa mergi la medic
in cel mai rau caz e o boala sexuala insa daca e infectie in urina scapi usor daca primesti tratament cu antibiotice
succes si sanatate

Iuli

acum 13 ani

Eeeexact ce zice Sheila. Boala cu transmitere sexuala, cel mai probabil.

anitza

acum 13 ani

orce ar fi problema trebuie sa mergi de urgenta la medic si crede-ma ca nu trebuie sa iti fie jena sau rusine ca medicul in mod sigur a vazut lucruri si mai grave,,,,,si cel mai bine e sa iei doar medicamente special prescrise pt tine pt ca altfel s-ar putea sa iti faca rau