Se duce pielea de pe capul penisului

Boli genitale masculine

Postata de alex4246 cu 9 ani in urma.

De ieri am observat ca pielea de pe capul penisului in anumite locuri se descuameaza (desprinde), lasand o pata rosie. In acelasi timp prietena mea a observat o schimbare a secretiei vaginale care a devenit destul de consistenta si are un aspect branzos, ac***a totodata mancarimi/usturimi. Eu am doar aceste pete rosii fara dureri, mancarimi sau vreo secretie ciudata... ce ar putea fi? Si unde ar trebui sa ma duc pentru aceasta problema? Va rog ajutati-ma.

Raspunsuri (1)

andreea

acum 9 ani

Buna, din pacate si noi ne-am confruntat cu aproape aceeasi problema doar ca prietenul meu avea si usturimi la urinare. Intamplator am aflat ca exista in farmacii teste rapide pentru bts-uri. Am cumparat cate un test Veneris 3in1 pentru fiecare si ne-a iesit pozitiv pentru trichomonas. Foarte simplu de facut si fara multa bataie de cap.