scurgeri usoare si transparente

Boli genitale masculine

Postata de manole40iulian cu 13 ani in urma.

care stie despre ce este vorba in cazul unor usoare scurgeri,aproape insesizabile ,de lichid transparent,fara miros de pe canalul penisului?se manifesta fara usturimi sau alte inflamatii si nu are miros ,iar consistenta e ca cea de gel.apar dupa urinat cam citeva picaturi si la erectie ,dar f. putin ,nici macar o picatura.uneori trebuie sa mulgi canalul penisului ca sa iasa ceva.urinarea e normala si fara simptome.multumesc

Raspunsuri (1)

Csara

acum 13 ani

Posibil sa fie lichid preejaculator, daca scurgerea are loc in timpul erectiei si inainte de ejaculare (atentie, contine spermatozoizi si partenera trebuie protejata daca nu va doriti o sarcina)...