scurgere abundenta in timpul erectiei

Boli genitale masculine

Postata de pettermausz cu 13 ani in urma.

lichdul e incolor , gelatinos , fara miros si cam mult cred eu1?
adica daca am o erectie mai lunga sau un preludiu mai prelungit ies destul de multe picaturi de pe canalul penisului inainte de a pune un prezervativ trebuie sa mulg penisul sa iese de pe canal , au fost momente cand a iesit chiar mult.
ce e de facut????

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Dupa cum ziceam, niste analize la un medic urolog.

xyz

acum 13 ani

Nu este nimic de facut. Stai linistit ca este totul normal. Acel lichid se numeste "lichid seminal" si apare la ambele sexe (barbati si femei) in momentul excitarii(la unii mai mult la unii mai putin, dar este prezent la toata lumea).

Iuli

acum 13 ani

Dar dar nu gelatinos din cate stiu...ar trebui sa fie apos nu?

Lelu1974

acum 7 ani

Buna la fel am si eu o scutrgere în momentul cînd vreau sa fac dragoste,dar e destul de jenant ca la fel cum a spus cineva mai înainte trebuie sa mulg penisul,problema e ca vine tot timpul si în cantitate destul de mare ca m a ud destul de tare,nu cred ca e normal asa,mie mi se întîmpla de o lunga durata de timp,nu am consultat nici nu medic dar m a gindesc sa consult ca secretia e în cantitate tot mai mare,daca stie cineva ce e de facut nu ezitati sa mi spineti va rog,Va multumesc

Jonny

acum un an

Eu nu cred ca aveti vreo problemă