sangerare la nivelul penisului...

Boli genitale masculine

Postata de mateias_maci cu 14 ani in urma.

De 2 saptamani am constatat ca dupa actul sexual si dupa ce urinez se produce o hemorgie.Lichidul spermatic este un pic rosiatic si dupa ce urinez la sfarsit picura si 2 picaturi de sange.Va rog daca se poate daca ma puteti ajuta cu un sfat unde as putea merge pentru un control si la ce specialitate?

Va multumesc anticipat!

Raspunsuri (3)

Maria C

acum 14 ani

Mergi si fa-ti un test de urina, s-ar putea s ai o infectie a tractului urinar si trebuie neaparat sa mergi la medicul urolog. Sanatate

Sheila

acum 14 ani

Mergi la un urolog, poate fi vorba de o infectie urinara sau o boala cu transmitere sexuala

Utilizator11555132632

acum 5 ani

După ce urinez sangerez pe hârtiile igienica