Sa merg la doctor ?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11709340050 cu 3 luni in urma.

Buna ziua! Am observant pe glandul penisului o pata maro. Nu am nici o problem cu penisul, dar acea pata ma ingrijoreaza. Daca ar trebui sa merg la doctor, la ce doctor mai exact.

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului.

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 3 luni

Buna ziua,

O vizita la medicul pediatru sau la dermatolog este esentiala pentru a elucida cauza acestei pete. Medicul iti va pune intrebari despre starea ta de sanatate si va examina zona respectiva pentru a identifica posibilele cauze. Este posibil sa fie necesare investigatii suplimentare, cum ar fi un frotiu al pielii, pentru a exclude anumite afectiuni.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia specifica si sa urmati recomandarile acestuia: www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/boli-ale-aparatului-genital-masculin-generalitati_612

Utilizator11709340050

acum 3 luni

Si cam ce probleme ar putea fi, ca sa imi fap***adee