sa fie ceva boala sau doar panica degeaba?

Boli genitale masculine test

Postata de Utilizator11634069675 cu 2 ani in urma.

Buna seara , am 18 ani si acum 1 sapt am avut contact sexual neprotejat cu prietena mea si de cateva zile mi au aparut niste bubite rosi micute pe capul penisului si azi am observat ca mi se duce pielea de pe penis( am observat asta inainte de dus cand l am decalotat) de asemenea am si pielea de pe cap crapata, in rest nu am absolut nimic.
Sa fie oare de la faptul ca nu a fost actul lubricat bine?Sa nu ma panichez degeaba
si uneori am mancarimi

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958