Rana penis

Boli genitale masculine

Postata de Alex G Alex cu 11 ani in urma.

De o saptamana am o rana pe ''''capul ''''penisului in locul unde e ata....ce e de facut? ma doare si cand pun mana sau cand umblu cand sefreca de boxeri... imi puteti da un sfat? va rog....multumesc mult

Raspunsuri (3)

Sigada

acum 11 ani

Mergeti la un consult la dermato-venerologie, se poate sa fie vorba despre o boala cu transmitere sexuala.

Alex G Alex

acum 11 ani

am uitat sa mentioneze rana acolo unde ma doare...

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Este indicat sa consultati medicul dermato-venerolog.